Michał Matysiak

Michał Matysiak
DYREKTOR MARKETINGU I KOMUNIKACJI

O mnie
Podsycana od najmłodszych lat kreatywność w połączeniu z wrodzonym zamiłowaniem do różnych technik malarskich spowodowały, że od lat rozwija swoje pasje związane z grafiką komputerową i dziedzinami pokrewnymi, jak fotografia, kaligrafia, czy prezentacje multimedialne. Przenosząc swoje zainteresowania w życie zawodowe i poszerzając je o dodatkowe umiejętności pisania i redagowania tekstów, działania w social media oraz budowę komunikacji w sieci stworzył wartościowe portfolio reklamowe.
W życiu prywatnym miłośnik belgijskiej czekolady i kultury tego kraju, w którym wychowywał się do 8 roku życia. W wieku 14 lat z wynikiem pozytywnym zdał egzamin DELF (odpowiednik angielskiego B2), a rok później przystąpił do obrony dyplomu DALF (C2). Wolne chwile lubi aktywnie spędzać z rodziną – córką i żoną.

  • Studia licencjackie na kierunku Zarządzanie i Marketing (Specjalizacja: Reklama),
  • Studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing (Specjalizacja: Marketing i PR),

Szkolenia i certyfikaty:
– certyfikat CSR,
– certyfikat Google Ads z reklamy w sieci wyszukiwania i w sieci reklamowej,
– kurs fotografii produktowej i portretowej,
– szkolenie z pisania artykułów naukowych i specjalistycznych.

Od pierwszych lat zawodowych związany z nauką języka francuskiego (m.in. w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku). Pracował w wielu krajowych i międzynarodowych spółkach (np. PKO Bank Polski i Google Polska), gdzie z sukcesem wdrażał krótko-  i długoterminowe strategie marketingowe. Od 2020 roku związany ze Szkołą Języków Obcych Enjoy, w której odpowiada za kwestie sprzedażowo-marketingowe dla klienta biznesowego.