Emilia Nikodemska

Emilia Nikodemska
DYREKTOR DZIAŁU METODYCZNEGO

O mnie
Pewnego dnia trafia się na kogoś i od razu wiadomo, że ma „to coś”. Emilia z pewnością należy do takich osób. Jej wewnętrzna siła i ogromna pasja biją od niej na kilometr. Uczestniczyła w licznych kursach rozwijających skrzydła w nauce dzieciom, młodzieży i dorosłym. Przez lata nauki pozyskała gruntowną wiedzę z mentoringu metodycznego. Współuczestniczy w rozwoju technik jakościowych szkoleń edukacyjnych, prowadzi warsztaty, które podnoszą jakość nauczania języka angielskiego, a swoją osobą motywuje innych do samorozwoju. Z Enjoy związana od 2012 roku, gdzie pełni szereg wymagających funkcji: lektor języka angielskiego, metodyk i certyfikowany trener. Jako Dyrektor Działu Metodycznego prowadzi rekrutacje i tworzy zespoły, w skład których wchodzą najlepsi nauczyciele językowi na rynku. Z niecodzienną łatwością nawiązuje kontakt z nowo poznanymi ludźmi, co wpływa na pozytywne relacje i zaufanie. Wszystkie te cechy ułatwiają jej budowę zgranych zespołów lektorskich, tworząc jednocześnie bezpieczne i przyjazne warunki pracy.
Prywatnie dba o rozwój duchowy i fizyczny. Książki kocha tak samo, jak snowboard i jazdę na rowerze. A wiadomo, że równowaga w życiu to podstawa, nie tylko między pracą, a rodziną. Ta ostatnia jest dla niej szczególnie ważna. Jako mama małego Julka twierdzi, że „do szczęścia nic jej więcej nie potrzeba”.

  • Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Ostrołęce (uzyskany dyplom i uprawnienia nauczyciela języka angielskiego),
  • Studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska (Uniwersytet Warszawski).

Szkolenia i certyfikaty:
– kurs Akademia Metodyka PASE (certyfikat metodyka),
– kurs Akademia Metodyka Edunation (certyfikat metodyka),
– kurs Akademia Trenera Edunation (certyfikat trenera).

Jej kariera od samego początku związana była z nauką języka angielskiego. Wciąż się rozwija, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi. Jako trener i metodyk wspiera lektorów języków obcych w rozwoju zawodowym. Tworzy i prowadzi szkolenia oraz warsztaty stacjonarne i online, których celem jest podniesienie jakości pracy nauczycieli językowych.