Zajęcia online

Sprawna sprzedaż międzynarodowa jest efektem pracy całego zespołu. Handlowcy, specjaliści od marketingu i komunikacji, dział obsługi klienta, informatycy, programiści, a nawet pracownicy sekretariatu i recepcji – to ludzie, którzy wspólnie pracują na sukces Twojego biznesu. Jest to niełatwe zadanie, gdyż wszelkie rozmowy i negocjacje prowadzone są w języku angielskim. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być przeszkolenie językowe pracowników, które wzmocni ich umiejętności posługiwania się angielskim, a Twojej firmie zapewni pozytywny wizerunek na rynku międzynarodowym.

Zdarzają się jednak sytuacje, że handlowcy są w ciągłych rozjazdach, marketing pracuje zdalnie, a technicy są na szkoleniu w innym mieście. Zaplanowaną lekcję angielskiego znów trzeba przełożyć, gdyż część pracowników nie ma możliwości dojechać do siedziby firmy na określoną godzinę. Nie zniechęcaj się tym i zmień sposób prowadzenia zajęć językowych. Zadbaj o rozwój swoich podwładnych i zorganizuj dla nich zajęcia online.

Elastyczny
harmonogram

Zdalny dostęp
do lekcji

Nauka na
każdym poziomie

Nasza szkoła prowadzi kursy dla osób z różną znajomością angielskiego. Dla wygody uczniów nauka odbywa się w niewielkich grupach o zbliżonej znajomości angielskiego. Dopasowanie można przeprowadzić także pod kątem stanowiskowym lub celów wyznaczonych przez pracodawcę. Przyczynia się to do zwiększenia pewności siebie pracownika i osiągania lepszych wyników w pracy. Propozycja lekcji językowych online jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które reprezentują firmę na targach, spotkaniach biznesowych lub często przebywają poza siedzibą firmy.

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.