Kursy językowe dla biznesu

Posiadasz doświadczony i zgrany zespół, z którym chcesz wejść na nowe rynki międzynarodowe lecz blokuje Cię brak kompetencji językowych Twoich pracowników? Nie rezygnuj ze sprawdzonych specjalistów. Zapewnij swoim ludziom biznesowy kurs języka angielskiego, którego poruszane treści i użyte materiały będą związane z Twoją branżą.

Tego typu lekcje dają pracownikom możliwość natychmiastowego zastosowania zdobytych umiejętności językowych w miejscu pracy i tym samym zwiększenia efektywności Twojej firmy. Połączenie intensywnej nauki języka i specjalistycznej zawartości kursu gwarantuje, że Twój dotychczasowy biznes skutecznie osiągnie założone, nieosiągalne do tej pory cele.

Zwiększ kompetencje swojego zespołu

Rozwijaj firmę na rynku międzynarodowym

Zmniejsz rotację zwiększając satysfakcję

Wiemy, że każda firma ma swoje własne potrzeby związane z lekcjami językowymi. Dlatego nasza oferta jest bezpośrednio konstruowana we współpracy z klientem. Szyta na miarę, dostosowana do indywidualnych potrzeb, cechuje się wysoką skutecznością, a jednocześnie elastycznym podejściem. Nasi lektorzy i metodycy opracowują formułę zajęć, program szkoleniowy, częstotliwość oraz długość lekcji dla wybranych grup słuchaczy w taki sposób, aby zajęcia były jednocześnie ciekawe i efektywne.

Umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim staje umiejętnością nie tyle pożądaną, co wymaganą. Szczególnie na płaszczyźnie zawodowej jest niezwykle cenną kompetencją zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Coraz więcej firm wykorzystuje w swoim biznesie globalną sprzedaż internetową oraz wysyła swoich specjalistów poza granice kraju. Biegła znajomość języka angielskiego zapewnia firmie odpowiedni wizerunek – jest to w końcu niezbędna umiejętność przy realizacji kontraktów, na spotkaniach biznesowych, czy wystąpieniach podczas trwania konferencji.

Co wyróżnia nasze kursy języka angielskiego dla firm?

WYSOKA JAKOŚĆ SZKOLEŃ
potwierdzona przez naszych Klientów

KURSY OGÓLNE I SPECJALISTYCZNE
m.in. z zakresu finansów, prawa lub inżynierii

SPRAWNA OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
i natychmiastowy dostęp do wyników

INDYWIDUALNY OPIEKUN KLIENTA
dla każdej organizacji oraz instytucji

USŁUGI KOMPLEMENTARNE
m.in. tłumaczenia lub testy językowe

ATRAKCYJNE CENY DLA FIRM
oraz rodzin pracowników

Oferujemy kursy dużym organizacjom, średnim i małym firmom oraz instytucjom. Niezależnie od rodzaju klienta, naszym celem jest wyposażenie słuchaczy w takie kompetencje, które pozwolą im, jako niezależnym użytkownikom języka obcego, skutecznie komunikować się w różnorodnych sytuacjach zawodowych. Zajęcia prowadzimy w dogodnych lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic, w naszym biurze, lokalach wyznaczonych przez klienta, a także w siedzibie firmy oraz online. Do najczęściej wybieranych należą dwie ostatnie:

Lekcje indywidualne
prowadzone online

Lekcje grupowe
w siedzibie klienta

Lekcje indywidualne
prowadzone online

Lekcje grupowe
w siedzibie klienta

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.