Zajęcia stacjonarne

Dobrze funkcjonujący zespół profesjonalistów to nie lada sprawdzian dla każdej firmy. Aby  sprostać temu wyzwaniu nie wystarczy zatrudnić specjalistów, którzy działają w Twojej branży. Jest to ważne, ale nic tak nie zintegruje grupy, jak wspólne aktywności. Doskonałym pomysłem są grupowe kursy nauki języka angielskiego w siedzibie klienta lub innej dogodnej lokalizacji. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych dodatków pozapłacowych, zachęcający do podjęcia pracy w danej firmie, jak i forma integracji obecnych pracowników.

Podnoszenie kwalifikacji kadry firmowej nie jest procesem szybkim. Na pewno wymaga dużego zaangażowania po stronie pracowników, więc w celu uzyskania jak najlepszych efektów nie może być to proces monotonny. Organizowane przez nas kursy nauki języka angielskiego dla firm to dobry przykład pozapłacowego benefitu, który wpływa nie tylko na efekty pracy, ale integruje pracowników i wpływa na polepszenie komunikacji pomiędzy członkami zespołu. Wiemy o tym, gdyż od lat skutecznie wspieramy pracodawców i właścicieli dużych korporacji, średnich i małych firm oraz instytucji publicznych. W naszym portfolio znajduje się kilkuset zadowolonych klientów instytucjonalnych oraz tysiące przeszkolonych pracowników.

General
English

Business
English

Kursy
specjalistyczne

Stacjonarne szkolenia z języka angielskiego dla biznesu są prowadzone w ciekawy i dynamiczny sposób. Można wykorzystać łączoną tematykę, czyli niezbędne przy komunikacji związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej elementy Business English z uniwersalnym słownictwem ogólnym, które może się przydać w trakcie zwyczajnej konwersacji. W zależności od preferencji i potrzeb pracodawcy można zdecydować się na naukę zagadnień branżowych, ogólnych lub specjalistycznych. Każdą z form można łączyć – wykorzystując ich wszelkie zalety – w zależności od indywidualnych upodobań.

Poznaj wybrane profity firmowe i pracownicze:

Korzyści dla organizacji:

Korzyści dla pracowników:

Cały nasz zespół, czyli metodycy, lektorzy, native speakerzy, opiekunowie klienta i kadra administracyjna są całkowicie oddani Waszej sprawie. Ze swojej strony mamy do zaoferowania rzetelne oraz profesjonalne podejście do tematu, pełne zaangażowania i ukierunkowane pod kątem potrzeb słuchaczy. Pamiętajcie, że sukces Waszego biznesu to także sukces dla naszej szkoły.

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.