Kursy języka polskiego dla cudzoziemców

Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem nie tylko dla inwestorów, ale i dla studentów oraz pracowników z całego świata. Niestety nauka języka polskiego nie należy do najłatwiejszych, ale całkowicie realnych do opanowania. Chcemy, aby poznane słownictwo i struktury gramatyczne były przede wszystkim funkcjonalne, a nasi słuchacze mieli wiele okazji do swobodnej konwersacji. Wszystkie lekcje, również te na poziomie początkującym, odbywają się głównie po polsku. W ten sposób szybko motywujemy naszych uczniów do konwersacji, dzięki czemu rezultaty widać niemalże natychmiast.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców zostały opracowane przez naszych metodyków jako odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku. Zajęcia prowadzone są przez doświadczony zespół wieloletnich praktyków posługujących się nowoczesnymi narzędziami wspierającymi nauczanie. Takie połączenie szybko pomoże Ci opanować gramatykę, wzbogaci słownictwo i rozwinie płynność mowy. Nasi nauczyciele skupiają się nie tylko na konwersacji i poprawnej wymowie. Kursy języka polskiego dla cudzoziemców prowadzone przez naszych lektorów opierają się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do ucznia. Dodatkowo, podczas trwania kursu oferujemy warsztaty związane z językiem i kulturą polską, np. warsztaty z języka potocznego.

Kurs firmowy

Zaproszenie pracowników do wspólnej nauki języka polskiego to świetny pomysł. Można wówczas efektywnie spędzić wspólny czas i nawiązać lepsze relacje, wspólnie ucząc się i motywując. A nabyte umiejętności ćwiczyć i wykorzystywać po lekcjach. Razem można łatwiej pokonać bariery komunikacyjne i więcej wynieść z kursu.

Zajęcia w domu

Lekcje indywidualne, podczas których poziom nauczania, metodykę oraz intensywność zajęć dobieramy do potrzeb ucznia. Ryzyko rozproszenia podczas takiego kursu jest zminimalizowane, a całą uwagę można skupić na opanowanie nowego lub powtórzenie już znanego materiału.

Lekcje online

Lekcje zdalne umożliwiają kontakt z nauczycielem niezależnie od miejsca zamieszkania. Mogą zostać zrealizowane gdzie chcesz i kiedy chcesz. Są świetnym rozwiązaniem dla osób podróżujących, a dzięki wykorzystaniu różnych narzędzi multimedialnych lekcje są bardziej urozmaicone i interesujące.

Nasza szkoła bazuje na specjalnie opracowanych programach nauczania, dzięki którym osoby wcześniej nie znające języka polskiego potrafią doskonale sobie radzić w codziennych sytuacjach z jakimi spotykają się w mieście, w sklepie, na ulicy, dworcu, w restauracji czy podczas spotkań towarzyskich. Ponadto w przypadku wyboru kursów indywidualnych lub biznesowych przygotowujemy naszych uczniów do radzenia sobie w sytuacjach formalnych i biznesowych.

Porozumiewaj się płynnie
w codziennych sytuacjach:

Organizowane przez nas zajęcia z języka polskiego, w odróżnieniu od innych kursów, rozwijają wszystkie sprawności językowe. Nasi nauczyciele skupiają się nie tylko na mówieniu. Rozwijają w uczniach dotychczasowe umiejętności czytania, pisania i słuchania ze zrozumieniem. Zapewniamy maksymalną efektywność, gdyż nie bazujemy jedynie na podręcznikach do nauki języka. Materiały dydaktyczne uzupełniamy o elementy życia codziennego, takie jak artykuły prasowe, wiadomości telewizyjne lub strony internetowe. Nasze kursy nie opierają się zatem na jednej metodzie, ale na zestawie specjalnie opracowanych metod, które codziennie z sukcesem opracowujemy z naszymi uczniami.

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.