Testy rekrutacyjne dla potencjalnych pracowników
i studentów

Język angielski jest obecnie tak popularny, że firmy oraz instytucje z góry przyjmują założenie, iż każdy potrafi się nim posługiwać. Często okazuje się, że nie każdy jednak mówi w tym języku, a już na pewno nie na wymaganym poziomie. Deklarowany poziom języka angielskiego jest różny od poziomu faktycznego, a podczas rozmowy testowane osoby próbują jakoś wybrnąć z sytuacji. Dlatego jeżeli zależy nam na tym, aby zatrudniona osoba posługiwała się językiem angielskim na konkretnym poziomie to warto skrupulatnie sprawdzić umiejętności językowe naszego potencjalnego pracownika lub kandydata na studia.

Zaprojektowane przez nas testy umożliwiają firmom, uczelniom oraz wszelkim innym instytucjom sprawdzenia poziomu angielskiego pracowników i studentów. Przeprowadzenie testu jest proste, intuicyjne i wygodne zarówno dla osób odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie, jak i samych osób egzaminowanych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, kandydaci otrzymują rzetelne i opisowe wyniki w krótkim czasie.

Wybierz interesujący Cię rodzaj testów:

Testy rekrutacyjne dla pracodawców

Pracodawcy mogą korzystać z testu podczas rekrutacji bez potrzeby zatrudniania wyspecjalizowanych native speakerów.

Testy weryfikacyjne dla uczelni

Instytucje edukacyjne mogą wykorzystywać nasze rozwiązanie jako test semestralny lub kończący naukę języka obcego.

Testy weryfikacyjne Enjoy to narzędzie wspierające organizacje, instytucjom oraz firmy każdej wielkości i z każdej branży. Weryfikowany jest poziom znajomości języka angielskiego (lub każdego innego) wśród osób indywidualnych oraz grup kandydatów testując wszystkie cztery sprawności językowe:

Wyniki są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.