O NAS

Szkoła języków obcych Enjoy została założona w 2009 roku przez pasjonatów języka angielskiego. Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność nie mieliśmy pojęcia, jaki drzemie w naszym zespole potencjał. Zawsze jednak mierzyliśmy wysoko i obecnie jesteśmy uznawani za nowoczesnego i profesjonalnego dostawcę usług językowych dla biznesu.
1
zadowolonych klientów biznesowych i ich pracowników

Od ponad dekady zapewniamy najwyższą jakość usług językowych w atrakcyjnych cenach. Uczymy nie tylko języka angielskiego, ale także niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz innych języków europejskich. Stale poszerzamy i weryfikujemy nasze portfolio, aby sprostać oczekiwaniom i kompleksowo wesprzeć każdego z naszych klientów. W tym celu wzbogaciliśmy naszą dotychczasową ofertę o język japoński i pracujemy nad kolejnymi innowacjami. Od początku naszej działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów i partnerów biznesowych.

Nasze certyfikaty

Wysokie standardy jakości, mające swe źródło w naszej Polityce Jakości i Zrównoważonego Rozwoju są regularnie potwierdzane, a nasze działania nagradzane w formie certyfikatów i wyróżnień.

Wysokie standardy jakości, mające swe źródło w naszej Polityce Jakości i Zrównoważonego Rozwoju są regularnie potwierdzane, a nasze działania nagradzane w formie certyfikatów i wyróżnień.

rzetelna firma
Nasz zespół

Rozwijaliśmy się małymi krokami: jedna uczennica, później jedna lokalizacja… Na chwilę obecną nasze zajęcia odbywają się w ponad 100 lokalizacjach wyznaczonych przez naszych Klientów na terenie całej Warszawy i pobliskich miejscowości. Z każdym kolejnym rokiem poszerzamy zasięg naszych lekcji. Enjoy to ludzie z pasją, którzy tworzą zgrany zespół. Razem pracujemy nad jakością, przekazujemy sobie wzajemnie wiedzę i nabyte doświadczenia. Do grona naszych lektorów trafiają najlepsi z najlepszych, bo ważna jest dla nas jakość kształcenia.

Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji – zapracowaliśmy na zaufanie i naszą opinię u setek klientów, a nie na pojedynczych projektach. Możemy się pochwalić dziesiątkami pozytywnych komentarzy na nasz temat, rekomendacjami, a także zaproszeniami na prelekcje branżowe i wystąpienia w roli ekspertów.

Administracja:

Zuzanna

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA

Michał

DYREKTOR MARKETINGU

Joanna

OFFICE MANAGER

Mirosława

KIEROWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA

Wybrana kadra lektorska i metodyczna:

Emilia

DYREKTOR DZIAŁU METODYCZNEGO

Magda

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Piotr

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Katarzyna

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klienci o nas

Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli poczucie, że wybierając współpracę z naszą Szkołą będą mieli zapewnione wszystkie usługi językowe potrzebne do efektywnego prowadzenia biznesu. Kursy językowe dla pracowników, tłumaczenia dokumentów, szkolenia stanowiskowe – to tylko nieliczne usługi, które cieszą się dużą popularnością w Enjoy. Współpraca z nami wiąże się także z biznesowym wsparciem w postaci specjalnie dedykowanej wizytówki dla naszych Klientów i Partnerów Biznesowych.

Klikając w poniższy przycisk przeniesiecie się Państwo do strefy przeznaczonej do prezentacji poszczególnych firm i osób, które z nami współpracują na różnych płaszczyznach: