Specjalistyczne kursy stanowiskowe

Zależy nam, aby nasi słuchacze zdobyli w trakcie zajęć wiele nowych umiejętności, które okażą się przydatne podczas wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Stanowiskowy kurs języka angielskiego dla firm jest coraz częściej wybieranym dodatkiem pozapłacowym przez pracodawców jako forma motywacji pracowników, połączona z ogólnym rozwojem kompetencji firmowych.

Osoby rozpoczynające pracę w nowej branży potrzebują czasu, aby obeznać się z zasadami panującymi na rynku, poznać odpowiednie słownictwo i zrozumieć towarzyszące im zagadnienia. Rozumie to każdy pracownik, a tym bardziej osoba, od której wymaga się pracy w międzynarodowym środowisku. Najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na płynne wdrożenie nowego pracownika jest skorzystanie z profesjonalnego kursu stanowiskowego dopasowanego do wymagań pracodawcy.

Płynnie porozumiewający się pracownik na każdym stanowisku:

Płynnie porozumiewający się pracownik na każdym stanowisku:

Płynnie porozumiewający się pracownik na każdym stanowisku:

Profesjonalny zespół jest wizytówką każdej firmy. Perfekcyjna znajomość zagadnień z zakresu wykonywanych obowiązków w języku angielskim jest kluczowa w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji. Rezultatem nauki według ściśle dopasowanych cykli specjalistycznych są przede wszystkim: większa swoboda i pewność siebie pracowników w sytuacjach wymagających użycia języka, np. podczas spotkań, prezentacji, czy wymiany mailowej wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.