Tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne

Enjoy to dynamicznie działająca Szkoła Języków Obcych tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie coraz więcej usług najwyższej jakości – m.in. tłumaczenia w wielu kombinacjach językowych. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że każda oferta jest wyjątkowa i dopasowana do konkretnych potrzeb. Jesteśmy firmą z tradycją, a wysokiej jakości usługi językowe zajmują u nas pierwsze miejsce.

Języki europejskie

Najbardziej popularne grupy języków obcych: zachodznioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo i wschodnioeuropejskie.

Języki pozaeuropejskie

Rynek coraz bardziej otwiera się na współpracę z krajami azjatyckimi, afrykańskimi, czy Ameryki Łacińskiej. Dlatego my także jesteśmy gotowi.

Uniwersalny język esperanto

Tłumaczenia na najczęściej używany pomocniczy język międzynarodowy, czyli Esperanto. Wspieramy międzynarodowe zrozumienie.

Języki obce
na obce

Projekty multijęzyczne nie są nam obce. Zamówisz u nas tłumaczenia z j. obcego na j. obcy w najbardziej nietypowej kombinacji.

0
milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku

Dla naszych klientów jesteśmy partnerami w biznesie, służąc im doradztwem i wsparciem. Zawsze do nas wracają, gdyż czują, że pracujemy ramię w ramię na zysk i pozycję ich firm, dostarczając im szybko tłumaczenia językowe w najlepszej jakości oraz w najbardziej nietypowych kombinacjach. Powierzając nam przekład masz gwarancję atrakcyjnej ceny i terminowości, a także pewność prawidłowego tłumaczenia technicznego, biznesowego oraz przysięgłego.

Najczęściej obsługiwane przez nas branże:

Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami jesteśmy w stanie zagwarantować Ci doskonałą jakość przekładów, a także ich punktualne dostarczenie oraz rzetelność wykonania. Staramy się, aby każda oferta była dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań poprzez skierowanie jej do tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie. Poniżej prezentujemy najczęściej obsługiwane przez nas branże:

Telekomunikacja

W zaskakująco szybkim tempie rozwija się nie tylko telefonia komórkowa, lecz także telekomunikacja internetowa - VoIP. Dlatego z chęcią wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą zaistnieć na arenie międzynarodowej.

12%

naszych klientów na tłumaczenia pochodzi z branży telekomunikacyjnej. Kolejne 8% korzysta z innych naszych usług, m.in. ze specjalistycznych kursów stanowiskowych dla handlowców.
KURSY STANOWISKOWE

Bankowość

Tłumaczenia finansowe są trudne i wymagają od osoby zajmującej się nimi odpowiedniej wiedzy na temat rynków finansowych oraz z dziedziny ekonomii. Nadinterpretacja i niedopowiedzenia mogą Klientów bardzo
dużo kosztować.

8%

naszych klientów na tłumaczenia pochodzi z branży finansowej. Kolejne 9% korzysta z innych naszych usług, m.in. z testów rekrutacyjnych dla potencjalnych i obecnych pracowników.
TESTY
REKRUTACYJNE

Marketing & PR

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważny może okazać się odpowiedni dobór słów. Pomagając przy tłumaczeniu kampanii stawiamy przede wszystkim na kreatywne podejście poparte zwyczajami kulturowymi danego kraju.

6%

naszych klientów na tłumaczenia pochodzi z branży reklamowej. Kolejne 11% korzysta z innych naszych usług, m.in. z testów i egzaminów językowych dla swoich pracowników.
EGZAMINY
JĘZYKOWE

Energetyka

Sektor energetyczny na całym świecie przeżywa prawdziwą rewolucję za sprawą energii odnawialnej. Tłumaczenia w tej branży są bardzo istotne ze względu na żargonowe słownictwo i obszerne badania naukowe wraz z raportami.

5%

naszych klientów na tłumaczenia pochodzi z branży nowoczesnej energii odnawialnej. Kolejne 24% korzysta z innych naszych usług, m.in. z wirtualnych lekcji języka angielskiego dla firm.
ANGIELSKI DLA
FIRM

Wycena w 1 godzinę

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Enjoy

Załącz dokumenty

Wystarczy, że w pierwszym kroku prześlesz nam wybrany tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Można tego dokonać wysyłając e-mail, lub wypełniając powyższy formularz wyceny.

Akceptowane formaty plików: doc, docx, rft, ppt, pptx, pdf, txt, gif, png, jpg, jpeg, a także psd, ai, cdr. Maksymalna wielkość każdego załącznika to 2 MB. W przypadku chęci przesłania plików przekraczających ten limit, zachęcamy do przesyłania ich na adres e-mail: biuro@enjoy-school.pl lub poprzez SkyDrive, DropBox, WeTransfer.

Wycena w
1 godzinę

Po otrzymaniu dokumentu/ów dokonujemy wyceny, przedstawiając pełny kosztorys oraz termin realizacji, uwzględniając tryb standardowy, pilny lub ekspresowy.

  1. Standardowy – do 5 stron dziennie.
  2. Pilny – do 10 stron dziennie.
  3. Ekspresowy – do 15 stron dziennie.
  4. Indywidualny – na życzenie klienta.

Akceptacja oferty

Po uzgodnieniu warunków otrzymasz dane dotyczące płatności (fakturę proformę) lub formularz zamówienia, który należy podpisać, zeskanować i odesłać na nasz adres email.

Dla nowych klientów przysługuje rabat do 20%. W przypadku stałej współpracy stawki podlegają negocjacji i ustalane są indywidualnie.

Tłumaczenie eksperta

W ostatnim kroku przystępujemy do wybrania tłumacza specjalizującego się w Twojej branży oraz powierzenia mu tekstu do realizacji we wskazanym terminie.

W realizacji tłumaczenia biorą udział zazwyczaj 3 osoby: tłumacz branżowy, korektor i koordynator zlecenia. Podczas przesłania dokumentu nie zapomnij napisać, na jakim rodzaju tłumaczenia Ci zależy:
– zwykłe,
– przysięgłe,
– korekta,
– ustne.

Język biznesu na wyciągnięcie ręki

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.