Joanna Otwinowska

Joanna Otwinowska
OFFICE MANAGER

O mnie

Ze Szkołą Języków Obcych Enjoy związana jest niemal od początku istnienia placówki. Z wielką pasją i zaangażowaniem współtworzy rozwój firmy, zarządza pracą Działu Obsługi Klienta, koordynuje poprawność przygotowania grafików zajęć, organizuje pracę lektorom oraz native speakerom. Stanowi jeden z filarów Enjoy. Zawsze na miejscu, zawsze przygotowana i zawsze pomocna. Szkoła nie ma dla niej tajemnic – odpowiada za prawidłowy przepływ informacji, czuwa nad dokumentacją i raportami, dba o profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Mimo ogromu obowiązków uśmiech nie znika z jej twarzy. Optymistka z niebanalnym poczuciem humoru, która na co dzień zaraża wszystkich współpracowników swoją osobowością.
W codziennej pracy wzmacnia ją otoczenie górskich krajobrazów. Jak sama twierdzi: „aby czuć się pewnie zarządzając kilkudziesięcioosobowym zespołem należy umieć przeciwstawić się górskiemu osamotnieniu„. Ugruntowana wiedza, doświadczenie i realistyczna ocena nie tylko swoich predyspozycji czynią z niej świetnego menadżera i kogoś znacznie więcej, niż pasjonata górskich wędrówek.

Szkolenia:
– szkolenie z zarządzania firmą i zespołem,
– 2 letni intensywny kurs języka francuskiego w Paryżu.

Góry, podróże i fascynacja kulturą innych krajów popchnęły Joannę do decyzji, która zmieniła jej życie. Zrezygnowała z kariery prężnie pnącego się na szczeblach kariery menadżera sprzedaży na rzecz poznawania świata i języków obcych. Po kilku letniej współpracy z dużym biurem podróży jej losy na stałe związały się z Enjoy.