Testy rekrutacyjne dla pracodawców

Znajomość języka angielskiego jest umiejętnością niezbędną dla wielu firm. Zaprojektowany przez naszych specjalistów zestaw testów pomoże upewnić pracodawcę, że rekrutowany pracownik posiada wymagane umiejętności konieczne do posługiwania się językiem angielskim w danej branży na docelowym stanowisku.

Testy Enjoy można wykorzystać zarówno w momencie spotkania rekrutacyjnego, jak i w każdym innym dowolnym momencie, np. sprawdzając poziom znajomości języka obcego wśród pracowników w celu stałego wspierania rozwijania ich umiejętności językowych. System testowy jest odpowiedni dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji działających w obszarach biznesu międzynarodowego. Tematyka jest dostosowana do wybranej branży oraz stanowiska, stanowiąc kompetentny egzamin nie tylko do celów rekrutacyjnych.

Testy uniwersalne

Dla stanowisk wymagających ogólnej znajomości języka angielskiego, np. handlowiec lub recepcjonistka.

Testy specjalistyczne

Dla stanowisk specjalistycznych wymagających technicznej znajomości języka, np. inżynier budownictwa.

Testy na życzenie

Indywidualnie zaprojektowane testy dla nietypowych stanowisk lub opracowane na życzenie klienta.

Znajdź najlepszych pracowników i popraw wydajność swojej firmy

Dzięki testom rekrutacyjnym dla biznesu Twoja firma jest w stanie zachować odpowiedni poziom obsługi klienta i kontaktów międzynarodowych. Dostosowany do potrzeb stanowiskowych egzamin szybko i wiarygodnie zweryfikuje poziom znajomości językowych każdego pracownika. Przygotowany dokument końcowy pozwala w prosty sposób porównać wyniki i ocenić poszczególne osiągnięcia w odniesieniu do międzynarodowych standardów oceniania sprawności językowych. Test można przeprowadzić samodzielnie w siedzibie firmy (np. przez rekrutera lub pracowników HR, korzystających z raportów umożliwiających analizę wyników) lub online (przez komputer, np. z naszymi doświadczonymi lektorami). Poziom zaawansowania znajomości języka można zweryfikować indywidualnie, a także przy większej liczbie pracowników.