Zuzanna Brudnicka

Zuzanna Brudnicka
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA

O mnie
Założycielka Szkoły Języków Enjoy, której prowadzenie firmy sprawia taką samą przyjemność, jak kontakt z ludźmi. Zawsze uśmiechnięta, wesoła i radosna. Na co dzień rzadko można zobaczyć ją smutną. Jak sama twierdzi: Uśmiech i wiedza to najpiękniejsze rzeczy, jakie można dać drugiemu człowiekowi. Zawsze gotowa podzielić się wiedzą i doświadczeniem, które ciągle poszerza. Od ponad dekady wykorzystuje kreatywną i sprawdzoną metodykę nauczania, która gwarantuje skuteczność kształcenia oraz wspiera rozwój intelektualny, emocjonalny oraz społeczny każdego dziecka. Dla starszego słuchacza jest nie tyle lektorem, co mentorem. Zawsze indywidualnie postrzega każdego kursanta i skupia się na jego naturalnych predyspozycjach, aby maksymalnie pomóc uczniowi w jego językowym rozwoju.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch urwisów, która za wszelką cenę stara się godzić życie rodzinne z pasją do nauki języków obcych. Dobrze rozplanowany czas często jej na to pozwala, chociaż zdarzają się sytuacje wyjątkowe. Zatrudniając blisko 100 pracowników nierzadko narażona jest na pracę po godzinach. Sprawy pracowników zawsze są jej bliskie, co można odczuć na każdej lekcji z lektorem Enjoy. Rodzinny klimat, otwartość i profesjonalizm – to cechy Zuzanny, które jej nauczyciele przemycają na swoich zajęciach.

  • Studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji (Specjalizacja: Prawo),
  • Studia podyplomowe „Metodyczne studia nauczania języka angielskiego”.

Szkolenia:
– instruktor narciarstwa,
– kurs wychowawcy kolonijnego.

Od ponad 15 lat pracuje nad rozwojem metod kształcenia nauki języka angielskiego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako lektor języka angielskiego uczestniczyła w wielu projektach międzynarodowych, szkoląc kadrę zarządzającą oraz pracowników firm. W 2009 roku założyła Szkołę Języków Obcych Enjoy, którą z sukcem prowadzi do dnia dzisiejszego.