Boisz się pandemii lecz chcesz się uczyć angielskiego?

🏠 Jeżeli obawiasz się o własne zdrowie, a pragniesz rozwijać i pielęgnować znajomość języka obcego (nie tylko angielskiego) to nauka z domu będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nasza Szkoła jest na to przygotowana od dawna, dzięki czemu nie musisz dojeżdżać na zajęcia stacjonarne i narażać się na kontakt z innymi osobami. Lekcje online w Enjoy są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia w każdym wieku i na każdym poziomie znajomości języka. Możesz wybrać indywidualne zajęcia z lektorem lub native speakerem, który poświęci Ci maksymalną ilość uwagi podczas wirtualnych spotkań jeden na jednego. Dla osób lepiej czujących naukę w grupie innych uczniów stworzyliśmy zajęcia zespołowe, które umożliwiają interakcję nie tylko z nauczycielem, ale i z pozostałymi uczestnikami na podobnym poziomie.

➡️ Zajęcia dopasowane są nie tylko do wiedzy ucznia, ale i jego planu dnia. Możliwość nauki o dogodnej godzinie w wybrany dzień pozwoli Ci dopasować zajęcia do planu dnia, nie wymagając od Ciebie żadnych dodatkowych zmian. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla uczniów, ale dla wszystkich osób, które chcą kontynuować rozpoczętą przed pandemią naukę języka obcego. Nie musisz posiadać nawet komputera, czy laptopa. Wystarczy , że zainstalujesz sobie odpowiednią aplikację na tablecie lub swoim smartfonie i możesz brać udział w zajęciach o każdej porze i z każdego miejsca z dostępem do internetu.

➡️ Miejmy na uwadze, że zdalna nauka języka obcego nie jest tylko dla osób, które miały już z nim styczność. Jest to także doskonały sposób na zagospodarowanie czasu najmłodszym, którzy przez pandemię utknęli w swoich domach. Lekcja próbna będzie natomiast świetnym rozwiązaniem, aby przekonać się, że nauka języka przez internet jest przyjemna i równie efektywna, co osobiste spotkanie z lektorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *