Rozwiń swoje umiejętności w pracy dzięki business english

🌏 W świecie coraz łatwiejszych połączeń, nieograniczonych relacji biznesowych, w którym stale wzrasta poziom globalizacji, wspólny i zrozumiały dla wszystkich język jest sprawą nadrzędną. Z tego powodu wielu profesjonalistów – niezależnie od branży, w jakiej pracują – uczestniczy w kursach języka angielskiego o charakterze biznesowym. Umiejętność posługiwania się specjalistycznym językiem angielskim umożliwia im skuteczne wykonywanie pracy. Często ta nauka nie ma końca. Pracownik, który biegle operuje językiem angielskim musi nadal uzupełniać swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie zawodowej. Im lepiej mówi po angielsku, tym większą ma szansę na interesującą karierę zawodową i rozwój osobisty. W tym celu powstały kursy językowe dla biznesu.

🇬🇧👩‍💼 Na lekcjach biznesowego angielskiego nasi lektorzy i native speakerzy wykorzystują specjalistyczne słownictwo i żargon dostosowany do specjalizacji pracowników lub indywidualnych wymogów pracodawcy. Najlepszym sposobem nauki są równoległe zajęcia z języka ogólnego, jak i biznesowego. W ten sposób przyswoimy słownictwo i pisownię, która wykorzystywana jest zarówno w życiu codziennym, jak i biznesowym. Nasze kursy Business English koncentrują się na umiejętnościach przydatnych w miejscu pracy. Można je zastosować podczas rozmów telefonicznych, negocjacji i na spotkaniach lub konferencjach branżowych. Nasze lekcje poruszają każdy istotny wątek życia zawodowego, gdyż w relacjach handlowych między firmami z całego świata potrzeba wspólnego języka do komunikacji jest niezaprzeczalna.

➡️ Dzięki kursowi biznesowego angielskiego w Enjoy możemy opanować język na wielu płaszczyznach, co przyda się na każdym etapie kariery zawodowej. Zajęcia możemy swobodnie dostosować do harmonogramu dnia każdej firmy, a lekcje prowadzić indywidualnie, online lub w siedzibie organizacji, a także na mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *