Bezpieczne zajęcia językowe to podstawa

😷 Druga fala pandemii ogarnęła całą Polskę, ponownie uderzając w każdy fragment naszego życia. Przedszkola i szkoły oraz wszystkie środowiska edukacyjne także zaczynają odczuwać konsekwencje nawrotu wirusa. Nowa rzeczywistość czeka nie tylko na uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty, lecz także na rodziców. Pierwsza fala już udowodniła, że konsekwencje pandemii dotyczą nas wszystkich.

👨‍🏫 W Szkole Języków Obcych Enjoy także staramy sobie radzić z trudnymi sytuacjami. Nasze zajęcia stacjonarne zostały dostosowane do odgórnych obostrzeń. Wszystkie sale posiadają wymaganą wielkość oraz ilość miejsc dla uczniów i lektorów. Zajęcia odbywają się w warunkach gwarantujących jak największy poziom bezpieczeństwa.

💻 Lekcje online również przechodzą reorganizację. Testujemy najnowsze komunikatory i zaawansowane technologicznie narzędzia, wspierające relacje pomiędzy uczniem a nauczycielem.

Nauczyciele i lektorzy Enjoy rozmawiają nie tylko z uczniami, ale także z ich rodzicami. W ten sposób staramy się dobrać jak najlepsze techniki nauczania, aby nie tylko uatrakcyjnić zajęcia ale także ułatwić uczniom powrót do standardowego trybu edukacji. Prowadzimy lekcje programowe, uzupełniamy wiedzę poprzez korepetycje, dokształcamy naszych podopiecznych nie tylko z języków obcych, ale także z przedmiotów ścisłych. Wspieramy rodziców w tym, co sami potrafimy robić najlepiej – nauce! 🎓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *