Podaruj mamie wyjątkowy prezent na święta

👩‍🦰 Mama – słowo, które przez większość maluchów jest wymawiane jako pierwsze. To słowo w kobiecym życiu zmienia niemal wszystko. Między dziećmi a mamami nawiązuje się wyjątkowa więź już od momentu poczęcia i trwa ona przez całe życie. Nic więc dziwnego, że nasze mamy są tak wyjątkowe i należy im się dozgonna wdzięczność za nieprzespane noce, wychowanie i rady.

➡️ Jak zatem podziękować własnej żonie, mamie lub babci za wszystkie lata cierpliwości i nauki? Może inwestując w ich relaks, a jednocześnie rozwój? Nauka angielskiego w żadnym przypadku nie będzie czasem straconym.

✅ Na każdym etapie życia można nauczyć się czegoś nowego i przydatnego. Doskonałym przykładem są kursy językowe dla młodych mam. Zajęcia nie muszą oczywiście rozpocząć się zaraz po urodzeniu dziecka, ale na pewno warto podczas urlopu macierzyńskiego rozejrzeć się za zajęciami online z angielskiego. Zaletą takich zdalnych kursów językowych jest niewątpliwie ich mobilność. Uczyć można się w dowolnym miejscu i czasie, a co najważniejsze – w odpowiednim dla siebie tempie. Elastyczne podejście i harmonogramy lekcji Enjoy gwarantują, że wszystko można ze sobą łatwo pogodzić, a nawet czerpać z tego wielkie korzyści w postaci inwestycji we własny rozwój, czy zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.

✅ Obecny czas jest dobry także dla pozostałych mam, których urlop macierzyński dawno się skończył ale życie zawodowe przeniosły do domu. Dzięki pracy zdalnej, tzw. „home office” można zorganizować sobie dzień w taki sposób, aby wypełnić obowiązki zawodowe, domowe, odpocząć i jeszcze znaleźć czas na hobby lub realizację dawno odsuwanych w czasie planów. Często jest to powrót do ćwiczeń, relaks przy nowej książce lub zapisanie się na kurs języka obcego. Rozwijanie swoich umiejętności lingwistycznych – nawet jeśli posiadamy już pewne podstawy – to świetny pomysł na wypełnienie powstałej nadwyżki czasowej (np. tej powstałej na nie dojeżdżaniu do biura). Jaki powód by nie był, zawsze warto podszkolić swoje zdolności, które mogą przydać się później w pracy. A to może mieć wpływ na nasz awans albo podwyżkę.

⏰ Praca, dom i nauka mogę się wzajemnie uzupełniać. Wystarczy właściwa organizacja czasu, żeby wykorzystać szansę samorealizacji. Aby nasza mama mogła zrealizować świąteczny voucher Enjoy należy w ciągu 365 dni od daty jego zakupu skontaktować się z naszym Biurem i wymienić kupon z kodem na dowolny pakiet lekcji językowych. Nic prostszego!

🎁➡️👩‍🦰 Na specjalne życzenie możemy stworzyć dowolny zestaw lekcji, np. dla więcej niż jednej osoby (jako upominek dla mamy i babci, rodziców, czy przyjaciółek). Przed dokonaniem wyboru najlepiej skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, a także – jeżeli nigdy nie korzystałeś z lekcji w Enjoy – opowiemy Ci, jak wyglądają nasze zajęcia i co nas wyróżnia spośród innych szkół językowych:

• tel.: +48 22 224 65 45
• mail: biuro@enjoy-school.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *