Black Friday po angielsku

🖤 Dzisiaj długo wyczekiwany Black Friday. Czarny Piątek jest amerykańską tradycją, która każdego roku wypada w dzień po Święcie Dziękczynienia. To właśnie wtedy oficjalnie zaczyna się sezon przedświąteczny i rozkręca się zakupowe szaleństwo. Akcja ta została szybko zaadaptowana przez europejskie sklepy – w końcu wszyscy kochają wyprzedaże!

🇬🇧 Brytyjskie sieci dołączyły do tej mody już jakiś czas temu. W przeciwieństwie do “zwariowanych” Amerykanów uważają się jednak za naród dystyngowany i powściągliwy, dlatego w UK rzadko można spotkać się z chaotycznymi scenami wyrywania sobie telewizorów w sklepach lub bójek nad przecenionym mikserem. W tym roku całe wydarzenie i tak będzie wyglądało inaczej. W związku z przeniesieniem sprzedaży do Internetu (jako rezultat krajowego lockdown’u) w UK sprzedawcy uruchomili atrakcyjne promocje w sklepach Internetowych. Robiąc zakupy wprost z własnej kanapy można oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i swój czas.

➡️ Enjoy także dołącza się do akcji! Każda osoba, która w dniach 27.11.2020 – 04.12.2020 r. zamówi nasz promocyjny „Świąteczny Voucher” (https://tiny.pl/78874) otrzyma dodatkowo GRATIS niezbędne materiały edukacyjne w postaci książek do nauki wybranego języka obcego. Przed dokonaniem wyboru najlepiej skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, a także – jeżeli nigdy nie korzystałeś z lekcji w Enjoy – opowiemy Ci, jak wyglądają nasze zajęcia i co nas wyróżnia spośród innych szkół językowych:
• tel.: +48 22 224 65 45
• mail: biuro@enjoy-school.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *