Na święta podaruj tacie awans

🎁 ➡️ 🧔 Mimo, iż są to często spotykane prezenty pod choinką to postawmy sprawę jasno… Żaden ojciec nie potrzebuje tylu skarpetek, szalików, czy rękawiczek. I zapewne na tym by się skończyło, gdybyśmy zostawili szukanie odpowiedniego upominku na ostatnią chwilę. Lepiej zatem pomyśleć o takich rzeczach nieco wcześniej. Może nawet teraz? Nie tylko po to, aby uniknąć przedświątecznych kolejek ale przede wszystkim dlatego, żeby prezent był trafiony i nie został wrzucony na samo dno szuflady.

🇬🇧 W Anglii coraz popularniejsze staja się świąteczne wyjazdy, czyli tak zwane Christmas breaks. Czasami wręcz robią sobie shopping breaks – krótkie wakacje na zakupy, np. w Paryżu. Obecne realia związane z pandemią mocno jednak ograniczają tego typu pomysły. Zwykła wycieczka samochodem do rodziny na święta także może okazać się nie lada wyzwaniem, a co dopiero kilkudniowy wypad za granicę.

😷 Obecna sytuacja sprowadza nas zatem na Ziemię szybciej, niż zdążylibyśmy wzbić się samolotem w przestworza. Na jaki więc prezent postawić w tym roku? Może lepiej zastosować praktyczne podejście i wspomóc tatę w awansie, prezentując mu specjalistyczne szkolenia zawodowe albo kursy? Tylko jakie? Chyba najbardziej neutralnym i bezpiecznym rozwiązaniem wydają się być lekcje języka angielskiego. W końcu nie ma lepszego prezentu, niż dar wiedzy. A tym, co naprawdę przydaje się w każdej pracy i na każdym stanowisku jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

🔥 🎟 🔥 Voucher od Enjoy możesz dostosować pod indywidualne wymagania i poziom zaawansowania. Dodatkowo, nasz kupon z kodem jest bardzo elegancki i gotowy w każdej chwili do wydruku, a tata może z niego skorzystać w dowolnej chwili w ciągu roku. Przepis na genialny prezent pod choinkę dla taty gotowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *